O Firmie

Centrum Obsługi Biznesu jest na drodze ku doskonałości. Jesteśmy świadomi, że droga ta nigdy się nie skończy, ale dążenie do perfekcji zbliża nas do ideału i zawsze warto działać ku pozytywnym zmianom.

Zmieniamy wszystko: siebie, nasz punkt widzenia, wprowadzamy wiele usprawnień w już dobrze funkcjonujących rozwiązaniach. Po co? – bo dobre dziś jutro może być jeszcze lepsze. Dynamicznie zmieniające się otoczenie, zmieniająca się mentalność Klientów, definiowane coraz to nowsze normy społeczne powodują, że niezwykle kreatywnie podchodzimy do realizowanych zadań.
Podstawą naszej pracy są zasady , jakie wypracowaliśmy przez te wszystkie lata doświadczeń. To one pomagają nam w konsekwentny sposób i z sukcesami realizować wszystkie założenia i cele zarówno nasze, jak i naszych Kontrahentów, Klientów.

Misja

Współtworzenie sukcesu naszych Klientów oraz naszych Pracowników poprzez dostarczanie skutecznych narzędzi sprzedażowych i tworzenie przyjaznego, a także sprzyjającego rozwojowi
miejsca pracy.

Wizja

Firma skutecznie realizująca cele naszych Klientów dzięki profesjonalnemu,
świadomemu założeń Organizacji Zespołowi Pracowników, wyznająca zasadę odpowiedzialności i zaangażowania społecznego.

Wartości

 • skuteczność potęgująca rozwój

  Uzyskujemy ją poprzez łączenie ze sobą różnych elementów, narzędzi, strategii naszych Kontrahentów i naszej, które w konsekwencji dają efekt synergii, gdzie 1 i 1 daje 11.

 • jasne zasady współpracy

  Otwartość na współpracę opiera się na bardzo przejrzystych zasadach i poznaniu naszego Partnera Biznesowego. Prowadzi to do analizy sytuacji w bardzo szerokim spektrum: jak funkcjonuje dana firma, jak działają jej klienci oraz jak zachowuje się jej konkurencja. Jest to moment kreowania wysokiego stopnia lojalności i zaufania.

 • ciągłe doskonalenie

  Jesteśmy Organizacją stale uczącą się – szeroko pojęte systemy zarządzania, rozwoju osobistego i zawodowego, nowe technologie, nowe narzędzia usprawniające wszelkie procesy zachodzące w Firmie – to co dzisiaj jest dobre, jutro może być jeszcze lepsze.

 • absolutna specjalizacja

  Naprawdę dobrym można być jedynie w bardzo wąskim zakresie kompetencji. Jesteśmy przede wszystkim Firmą specjalizującą się w sprzedaży. Jest to nasz obszar doskonałości i tą właśnie doskonałością dzielimy się z naszymi Partnerami Biznesowymi.

 • doskonałość już przy pierwszym podejściu

  Oszczędzajmy nasz cenny czas, pieniądze oraz inne zasoby, gdyż często są one niemalże bezcenne. Efektywność działań polega przede wszystkim na tym, aby już za pierwszym razem uzyskać satysfakcjonujące wyniki naszej pracy.

 • można rozwijać nie szkodząc

  Z natury wszystko jest dobre i to my nadajemy znaczenie danym rzeczom oraz zjawiskom. Tworząc, budują, rozwijając działamy tak, aby wszystko wokół nas również się rozwijało.

 • zawsze można więcej i lepiej

  Wszystko co robimy wykonane jest na bardzo wysokim poziomie. A ponieważ jedyną rzeczą niezmienną są ciągłe zmiany, to wiemy doskonale, że każdy dobry wynik można poprawić. Sprzyjają temu nowa wiedza, nowe umiejętności, nowe technologie, które skrupulatnie wykorzystujemy w każdym obszarze naszej działalności.

 • bezpieczny balans między ewolucją
  a rewolucją

  Zasada ta dotyczy tworzenia strategii precyzyjnie dopasowanych do potrzeb, oczekiwań, sytuacji i możliwości naszych Kontrahentów. Elastyczność w podejściu, to kluczowy aspekt w zakresie osiągania zadowalających efektów, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa rozwoju.

 • można być jednocześnie pierwszym,
  jak i najlepszym.

  Tylko koncepcje poddane realizacji mają prawo zakończyć się sukcesem. Więc skoro jest się pierwszym na starcie, to znaczy, że jest ogromna szansa, aby stać się również najlepszym. Naszym zadaniem jest skutecznie wspierać tego typu inicjatywy, aby poziom satysfakcji sięgnął maksymalnie wysokiej skali.